Nogometaš.info - Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dojave, ziceri, Statistike ............

+2
chvarko_007
Maki12
6 posters

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Dojave, ziceri, Statistike ............ - Page 3 Empty Re: Dojave, ziceri, Statistike ............

Post  tomi365 Tue 1 Feb 2011 - 9:07

kralj_foruma wrote:
serjoza wrote:ja bi štel doavit da susedova žena ima dobru cicu....onak između 4 i 5.... prpošno uspravne...
zahvaljujem na dojavi Cool

svratit ću da pogledam cheers

I ja isto, ak me moja draga pusti Wink

tomi365

Posts : 345
Join date : 2011-01-04
Age : 41
Location : Zagreb

Back to top Go down

Dojave, ziceri, Statistike ............ - Page 3 Empty Re: Dojave, ziceri, Statistike ............

Post  tomi365 Tue 1 Feb 2011 - 9:07

serjoza wrote:
kralj_foruma wrote:
serjoza wrote:ja bi štel doavit da susedova žena ima dobru cicu....onak između 4 i 5.... prpošno uspravne...
zahvaljujem na dojavi Cool

svratit ću da pogledam cheers

ponesi bombonjeru za susjedu...
autić za njenog malog...
i pivu za mene....

Švrljaš kod susjede? Very Happy

tomi365

Posts : 345
Join date : 2011-01-04
Age : 41
Location : Zagreb

Back to top Go down

Dojave, ziceri, Statistike ............ - Page 3 Empty Re: Dojave, ziceri, Statistike ............

Post  tomi365 Tue 1 Feb 2011 - 9:08

Maki12 wrote:
Ksilon wrote:dojave postoje..i veliku paru mafija diže na njima...samo što obični ljudi jako teško mogu doći do tih informacija...uglavnom nagađaju ovi sa interneta koji kao prodaju dojave,pa ako prođe super.. znao sam i ja pogoditi par putai parove po 9 koeficijent,a nije bila nikakva dojava, nego sreća i trenutak ludosti Smile

slažem se, ali eto ako netko načuje od nekoga iz podzemlja Smile slobodno neka podijeli s nama

Da, ovdje na forumu, a mi nećemo reći nikome Wink

tomi365

Posts : 345
Join date : 2011-01-04
Age : 41
Location : Zagreb

Back to top Go down

Dojave, ziceri, Statistike ............ - Page 3 Empty Re: Dojave, ziceri, Statistike ............

Post  tomi365 Tue 1 Feb 2011 - 9:08

Maki12 wrote:
serjoza wrote:
kralj_foruma wrote:
serjoza wrote:ja bi štel doavit da susedova žena ima dobru cicu....onak između 4 i 5.... prpošno uspravne...
zahvaljujem na dojavi Cool

svratit ću da pogledam cheers

ponesi bombonjeru za susjedu...
autić za njenog malog...
i pivu za mene....

ma njoj ću donijeti pimpača, a klinji neki sladoled ipak je jeftinije

haha

tomi365

Posts : 345
Join date : 2011-01-04
Age : 41
Location : Zagreb

Back to top Go down

Dojave, ziceri, Statistike ............ - Page 3 Empty Re: Dojave, ziceri, Statistike ............

Post  tomi365 Tue 1 Feb 2011 - 9:10

serjoza wrote:
Maki12 wrote:
serjoza wrote:
kralj_foruma wrote:
serjoza wrote:ja bi štel doavit da susedova žena ima dobru cicu....onak između 4 i 5.... prpošno uspravne...
zahvaljujem na dojavi Cool

svratit ću da pogledam cheers

ponesi bombonjeru za susjedu...
autić za njenog malog...
i pivu za mene....

ma njoj ću donijeti pimpača, a klinji neki sladoled ipak je jeftinije

hm... pitanje je jel bu zadovoljna s pimpačem... s bombonjerom nemreš fulat...

Pazi da ne fulaš, svejedno Smile

tomi365

Posts : 345
Join date : 2011-01-04
Age : 41
Location : Zagreb

Back to top Go down

Dojave, ziceri, Statistike ............ - Page 3 Empty Re: Dojave, ziceri, Statistike ............

Post  tomi365 Tue 1 Feb 2011 - 9:11

Maki12 wrote:
serjoza wrote:
tomi365 wrote:
serjoza wrote:
tomi365 wrote:
chvarko_007 wrote:daj ne budi smiješan s tim "dojavama" Laughing

to ti ne postoji Suspect

Postoji, postoji, samo trebaš pažljivo slušati...

još jedan naivac...

Ok, živi i ti u svom uvjerenju...

naravno da hoću....dok mi ne dokažeš suprotno...

naravo da ima namještanja, jel čitaš ti malo vijesti, evo u njemačkoj frajer priznao za namještanje 4 utakmica u 2.ligi, tak da nemoj se pametovat.

Slažem se sa kolegom da to mafija namješta i teško je doći do takvih informacija.
Što se tiče ostalih namještanja koje se moža načuti je HNL i BiH liga, tu sam znao i čak dići neko pare bounce

Evo, bilo je u javnosti izrečeno javno k tome Smile

tomi365

Posts : 345
Join date : 2011-01-04
Age : 41
Location : Zagreb

Back to top Go down

Dojave, ziceri, Statistike ............ - Page 3 Empty Re: Dojave, ziceri, Statistike ............

Post  tomi365 Tue 1 Feb 2011 - 9:12

serjoza wrote:
chvarko_007 wrote:pa to namještaju oni koji su na vrhu piramide i mi do tih informacija nebremo doći Cool

što znači da nemreš dokazat da postoje dojave.... al postoje namještanja...dali su sva namještana i dojave?

Very Happy

tomi365

Posts : 345
Join date : 2011-01-04
Age : 41
Location : Zagreb

Back to top Go down

Dojave, ziceri, Statistike ............ - Page 3 Empty Re: Dojave, ziceri, Statistike ............

Post  tomi365 Tue 1 Feb 2011 - 9:13

Ksilon wrote:DOjave postoje jer je 1 lik kojeg znam mi pokazao listić na kojem je igrao prijelaz koeficijent 28 i prošlo i priznao mi je da mu je dojavio neko...stavio je samo 50 kuna,pa mu je bilo krivo,a pizda nije podijelio s nikim Evil or Very Mad

Testirao je svog dojavljača ? Very Happy

tomi365

Posts : 345
Join date : 2011-01-04
Age : 41
Location : Zagreb

Back to top Go down

Dojave, ziceri, Statistike ............ - Page 3 Empty Re: Dojave, ziceri, Statistike ............

Post  tomi365 Tue 1 Feb 2011 - 9:13

Maki12 wrote:
serjoza wrote:
Maki12 wrote:

naravo da ima namještanja, jel čitaš ti malo vijesti, evo u njemačkoj frajer priznao za namještanje 4 utakmica u 2.ligi, tak da nemoj se pametovat.

Slažem se sa kolegom da to mafija namješta i teško je doći do takvih informacija.
Što se tiče ostalih namještanja koje se moža načuti je HNL i BiH liga, tu sam znao i čak dići neko pare bounce

ja se nebum pametoval.... al buš ti zato s nama podijelio svaku dojavu tak da nam dokažeš da postoje... a i da svi nekaj zaradimo... slažeš se?

kao što sam ti rekao što se tiče namještanja znao sam za neke sa balkanskih krajeva
ali to je bio minimalac,možda 3-4 utakmice

I to je puno

tomi365

Posts : 345
Join date : 2011-01-04
Age : 41
Location : Zagreb

Back to top Go down

Dojave, ziceri, Statistike ............ - Page 3 Empty Re: Dojave, ziceri, Statistike ............

Post  tomi365 Tue 1 Feb 2011 - 9:13

serjoza wrote:
Maki12 wrote:

kao što sam ti rekao što se tiče namještanja znao sam za neke sa balkanskih krajeva
ali to je bio minimalac,možda 3-4 utakmice

i ja sam jučer znal da buju volwsi maznuli čelsi... dojavil mi đon teri prije tekme...al nije klada više radila...

Nemaš sreće

tomi365

Posts : 345
Join date : 2011-01-04
Age : 41
Location : Zagreb

Back to top Go down

Dojave, ziceri, Statistike ............ - Page 3 Empty Re: Dojave, ziceri, Statistike ............

Post  tomi365 Tue 1 Feb 2011 - 9:15

serjoza wrote:
tomi365 wrote:Eto, ima još puno vjernika Wink

pa kaj ne osnujete crkvu...ili bar sektu?

Ne želimo da se glas daleko čuje

tomi365

Posts : 345
Join date : 2011-01-04
Age : 41
Location : Zagreb

Back to top Go down

Dojave, ziceri, Statistike ............ - Page 3 Empty Re: Dojave, ziceri, Statistike ............

Post  tomi365 Tue 1 Feb 2011 - 9:16

serjoza wrote:
Ksilon wrote:

jel ti čitaš..uložio je 50 kuna...imam osjećaj da ti bezveze pišeš samo tako da se piše...ne čitaš s razumijevanjem...da te pitam jesi li ti vjernik....ako jesi zašto vjeruješ...ne vjerujem da si uživo vidio Boga, Isusa etc.... usput tal koji mi je pokazao listić je imao još takvih dojava i redovito su mu prolazile tako da nisu bezveze nalupani parovi...

sinek kaj su tebi crkva i kladionica isto?? biblija i klad. ponuda su svete knjige? isus i colina su božji pomagači? ... pa ti ne čitaš... objasnil sam ti da bum ti ja to svaki dan napravil s parom koji ti odabereš.... uplatil bum 8 listića po 50 kn... i poslije ti pokazal dobitni i rekel da je to dojava... da sam maznul lovu na dojavi... ajme vjernika...

Teški sf Smile

tomi365

Posts : 345
Join date : 2011-01-04
Age : 41
Location : Zagreb

Back to top Go down

Dojave, ziceri, Statistike ............ - Page 3 Empty Re: Dojave, ziceri, Statistike ............

Post  tomi365 Tue 1 Feb 2011 - 9:17

Ksilon wrote:svakoj budali se može potrefit...ali vjeruj ima ljudi koji dižu para na dojavama... rijetki su,ali ima ih i te informacije ne dijele okolo baš tako...tako da su ovi sa neta prevaranti koji prodaju,pa ako upali upali

Takvih ima na svakom čošku

tomi365

Posts : 345
Join date : 2011-01-04
Age : 41
Location : Zagreb

Back to top Go down

Dojave, ziceri, Statistike ............ - Page 3 Empty Re: Dojave, ziceri, Statistike ............

Post  tomi365 Tue 1 Feb 2011 - 9:17

Ksilon wrote:
serjoza wrote:
Ksilon wrote:
imaš određeni krug ljudi koji barata njima..nije to kvantna fizika za skužit...i oni ne dijele dojave okolo,ali da se znaju pohvalit njima bome znaju..eto toliko o toj temi

ako je to određeni krug ljudi onda to nisu dojave... nego taj određeni krug ljudi NAMJEŠTA utakmice i to kao takvo nema nikakve veze sa dojavama...

jesi ti davor šuker...jedino on mi pada an pamet da je tolik glup.... neki ljudi namjeste utakmice, a određeni broj ljudi sazna za to, imaju informaciju da je namješteno...to je dojava glupane glupi, stvarno si imbecil kad si me ovako izbacio iz takta...majmune jedan

Twisted Evil

tomi365

Posts : 345
Join date : 2011-01-04
Age : 41
Location : Zagreb

Back to top Go down

Dojave, ziceri, Statistike ............ - Page 3 Empty Re: Dojave, ziceri, Statistike ............

Post  tomi365 Tue 1 Feb 2011 - 9:18

serjoza wrote:
Ksilon wrote:
serjoza wrote:
Ksilon wrote:
imaš određeni krug ljudi koji barata njima..nije to kvantna fizika za skužit...i oni ne dijele dojave okolo,ali da se znaju pohvalit njima bome znaju..eto toliko o toj temi

ako je to određeni krug ljudi onda to nisu dojave... nego taj određeni krug ljudi NAMJEŠTA utakmice i to kao takvo nema nikakve veze sa dojavama...

jesi ti davor šuker...jedino on mi pada an pamet da je tolik glup.... neki ljudi namjeste utakmice, a određeni broj ljudi sazna za to, imaju informaciju da je namješteno...to je dojava glupane glupi, stvarno si imbecil kad si me ovako izbacio iz takta...majmune jedan

ovo dokazuje koliko si elokventan...

zakaj si na forumu ako nemožeš normalno raspravljati?

Sreća za vas što je admin dobričina

tomi365

Posts : 345
Join date : 2011-01-04
Age : 41
Location : Zagreb

Back to top Go down

Dojave, ziceri, Statistike ............ - Page 3 Empty Re: Dojave, ziceri, Statistike ............

Post  tomi365 Tue 1 Feb 2011 - 9:18

serjoza wrote:
Ksilon wrote:
ti si zbog nagradne igre... jedva si čekao da te se netko uhvati,pa da nabiješ još više broj postova trolu jedan

pitam kakva je nagradna igra posrijedi?...

a nisam trol...prije možda oger...

Onaj zeleni? Smile

tomi365

Posts : 345
Join date : 2011-01-04
Age : 41
Location : Zagreb

Back to top Go down

Dojave, ziceri, Statistike ............ - Page 3 Empty Re: Dojave, ziceri, Statistike ............

Post  tomi365 Tue 1 Feb 2011 - 9:19

Ksilon wrote:
tomi365 wrote:
serjoza wrote:
tomi365 wrote:Eto, ima još puno vjernika Wink

pa kaj ne osnujete crkvu...ili bar sektu?

Nedovoljno su povezani, a ja se ne nadam dojavama niti me to previše dira...
na dojavama se sigurno neću obogatit budući ne raspolažem istima Smile

A niti ja

tomi365

Posts : 345
Join date : 2011-01-04
Age : 41
Location : Zagreb

Back to top Go down

Dojave, ziceri, Statistike ............ - Page 3 Empty Re: Dojave, ziceri, Statistike ............

Post  tomi365 Tue 1 Feb 2011 - 9:19

Ksilon wrote:
tomi365 wrote:
Ksilon wrote:
serjoza wrote:
Ksilon wrote:svakoj budali se može potrefit...ali vjeruj ima ljudi koji dižu para na dojavama... rijetki su,ali ima ih i te informacije ne dijele okolo baš tako...tako da su ovi sa neta prevaranti koji prodaju,pa ako upali upali

ne kužim opet... ako se ne dijele okolo kako se zna o njima i tko onda to dojavljuje kome? kakve su to dojave koe se ne dijele tj. dojavljuju?

imaš određeni krug ljudi koji barata njima..nije to kvantna fizika za skužit...i oni ne dijele dojave okolo,ali da se znaju pohvalit njima bome znaju..eto toliko o toj temi

Mislim da je tema daleko od gotove Very Happy
Moguće Very Happy

Najvjerojatnije, vidim

tomi365

Posts : 345
Join date : 2011-01-04
Age : 41
Location : Zagreb

Back to top Go down

Dojave, ziceri, Statistike ............ - Page 3 Empty Re: Dojave, ziceri, Statistike ............

Post  Ksilon Tue 1 Feb 2011 - 9:25

Dojave postoje

Ksilon

Posts : 162
Join date : 2010-12-31
Age : 33
Location : Slavonija

Back to top Go down

Dojave, ziceri, Statistike ............ - Page 3 Empty Re: Dojave, ziceri, Statistike ............

Post  Ksilon Tue 1 Feb 2011 - 9:25

Dojave postoje

Ksilon

Posts : 162
Join date : 2010-12-31
Age : 33
Location : Slavonija

Back to top Go down

Dojave, ziceri, Statistike ............ - Page 3 Empty Re: Dojave, ziceri, Statistike ............

Post  Ksilon Tue 1 Feb 2011 - 9:25

Dojave postoje Very Happy

Ksilon

Posts : 162
Join date : 2010-12-31
Age : 33
Location : Slavonija

Back to top Go down

Dojave, ziceri, Statistike ............ - Page 3 Empty Re: Dojave, ziceri, Statistike ............

Post  Ksilon Tue 1 Feb 2011 - 9:26

Dojave postoje

Ksilon

Posts : 162
Join date : 2010-12-31
Age : 33
Location : Slavonija

Back to top Go down

Dojave, ziceri, Statistike ............ - Page 3 Empty Re: Dojave, ziceri, Statistike ............

Post  Ksilon Tue 1 Feb 2011 - 9:26

Dojave postoje

Ksilon

Posts : 162
Join date : 2010-12-31
Age : 33
Location : Slavonija

Back to top Go down

Dojave, ziceri, Statistike ............ - Page 3 Empty Re: Dojave, ziceri, Statistike ............

Post  Ksilon Tue 1 Feb 2011 - 9:26

Dojave postoje Twisted Evil

Ksilon

Posts : 162
Join date : 2010-12-31
Age : 33
Location : Slavonija

Back to top Go down

Dojave, ziceri, Statistike ............ - Page 3 Empty Re: Dojave, ziceri, Statistike ............

Post  Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum