Nogometaš.info - Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Što mislite o Jabulaniju?

+2
kralj_foruma
Admin
6 posters

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Što mislite o Jabulaniju? - Page 3 Empty Re: Što mislite o Jabulaniju?

Post  tomi365 Tue 1 Feb 2011 - 9:48

serjoza wrote:
Ksilon wrote:
tomi365 wrote:Da, ljudi se stalno javljaju, pišu, ne moš' svima odgovorit Very Happy

ja to isto gledam...do neki dan nikoga na forumu...odjednom hrpa upisa i stranica Very Happy

to znači da vam nije trebao forum... jer ne želite pisati..

Sad se konačno možemo izraziti, o lopti, dresu i sl.

tomi365

Posts : 345
Join date : 2011-01-04
Age : 41
Location : Zagreb

Back to top Go down

Što mislite o Jabulaniju? - Page 3 Empty Re: Što mislite o Jabulaniju?

Post  tomi365 Tue 1 Feb 2011 - 9:51

Ksilon wrote:
serjoza wrote:
Ksilon wrote:
tomi365 wrote:Da, ljudi se stalno javljaju, pišu, ne moš' svima odgovorit Very Happy

ja to isto gledam...do neki dan nikoga na forumu...odjednom hrpa upisa i stranica Very Happy

to znači da vam nije trebao forum... jer ne želite pisati..

to si ti tak oprotumačio...mođda je falilo ljudi na forumu,a sad ih ima više,ali to nije razlog pisanju samo zato da se piše

Htio bih da ima više forumaša da čujemo još raznolikija mišljenja

tomi365

Posts : 345
Join date : 2011-01-04
Age : 41
Location : Zagreb

Back to top Go down

Što mislite o Jabulaniju? - Page 3 Empty Re: Što mislite o Jabulaniju?

Post  tomi365 Tue 1 Feb 2011 - 9:51

serjoza wrote:
Ksilon wrote:
to si ti tak oprotumačio...mođda je falilo ljudi na forumu,a sad ih ima više,ali to nije razlog pisanju samo zato da se piše

ja tebi ne prigovaram što ne pišeš više... ali ti meni prigovaraš da pišem previše?

koja je svrha foruma ako se ne piše? da se pozdravimo i stavimo 2-3 smajlića?

Treba pisati, dok ima papira i tinte Very Happy

tomi365

Posts : 345
Join date : 2011-01-04
Age : 41
Location : Zagreb

Back to top Go down

Što mislite o Jabulaniju? - Page 3 Empty Re: Što mislite o Jabulaniju?

Post  tomi365 Tue 1 Feb 2011 - 9:52

Ksilon wrote:
serjoza wrote:
Ksilon wrote:
to si ti tak oprotumačio...mođda je falilo ljudi na forumu,a sad ih ima više,ali to nije razlog pisanju samo zato da se piše

ja tebi ne prigovaram što ne pišeš više... ali ti meni prigovaraš da pišem previše?

koja je svrha foruma ako se ne piše? da se pozdravimo i stavimo 2-3 smajlića?


ja sam za to da se piše puno više,ali smisleno pisati,a ne gluposti poput tebe sam da si nabojaš broj postova

Idea

tomi365

Posts : 345
Join date : 2011-01-04
Age : 41
Location : Zagreb

Back to top Go down

Što mislite o Jabulaniju? - Page 3 Empty Re: Što mislite o Jabulaniju?

Post  tomi365 Tue 1 Feb 2011 - 9:52

serjoza wrote:
Ksilon wrote:
serjoza wrote:
Ksilon wrote:
to si ti tak oprotumačio...mođda je falilo ljudi na forumu,a sad ih ima više,ali to nije razlog pisanju samo zato da se piše

ja tebi ne prigovaram što ne pišeš više... ali ti meni prigovaraš da pišem previše?

koja je svrha foruma ako se ne piše? da se pozdravimo i stavimo 2-3 smajlića?


ja sam za to da se piše puno više,ali smisleno pisati,a ne gluposti poput tebe sam da si nabojaš broj postova

gluposti sa tvog gledišta?

onda bar znam da sam pogodil svrhu... jer jedino budale možeš ovako lako izbacit iz takta...

Već u 3 teme ste se boli, najmanje, isss

tomi365

Posts : 345
Join date : 2011-01-04
Age : 41
Location : Zagreb

Back to top Go down

Što mislite o Jabulaniju? - Page 3 Empty Re: Što mislite o Jabulaniju?

Post  tomi365 Tue 1 Feb 2011 - 9:54

serjoza wrote:
Ksilon wrote:
pustimo mene...ali šta ti treba sa 40 god(u što sumnjam) da pišeš gluposti...to me je prvo zasmetalo i onda bezobrazna repliciranja na temu suđenja, stadiona etc.
za raspravu jesam, nismo telad da svi mislimo jednako,ali za konstruktivnu i čini mi se da ti to nisi u stanju,pa sam te možda ipak pretjerano izvrijeđao.. reagirao sam kako nije trebalo,ipak si ti neko nepoznati preko interneta i samim tim nekakvo prepiranje mi se čini besmislenim.. nadao sam se da će ovaj forum biti dobar za normalnu raspravu... dojava ti ja nemam,tako da se ne nadaj...mogu ti jedino predložit neki par da staviš novce Wink

gle tatek... ja da sam se naljutil ili da sam opal u bed... onda ili nebi ti odgovaral više ili bi ti se setil cele familije i svih najdražih...

a to kaj se tebi nekaj čini bezobraznim drugom morti nije...to ti je opet subjektivno...

a forum btw služi za zajebanciju i opuštanje.... a en da podsjeća na saborsku raspravu...

Treba otvoriti novu temu i nek ostane djevica od ovakovih ispada

tomi365

Posts : 345
Join date : 2011-01-04
Age : 41
Location : Zagreb

Back to top Go down

Što mislite o Jabulaniju? - Page 3 Empty Re: Što mislite o Jabulaniju?

Post  tomi365 Tue 1 Feb 2011 - 9:54

Ksilon wrote:
tomi365 wrote:
serjoza wrote:
Ksilon wrote:

budala vjerojatno jesam kad sam nasjeo na tvoje gluposti...nadam se da ćeš osvojit onih 1000 kuna jer vidim da ti je jako stalo do njih

hahahahahahaha...

evo ovako prijatelju... ako ikada sa ovog foruma dobijem 1000 kn...kunem se sa svojih 4 djece da bum ih stavil na dojavu koju buš ti izabral...

hahahahahhahaahahaha....cuj soma kuna.... pa ja sam mislil da si fakat pametan...i elokventan..

Tema je lopta ljudi Rolling Eyes
Okrugla lopta... Jabulani

Upravo ta

tomi365

Posts : 345
Join date : 2011-01-04
Age : 41
Location : Zagreb

Back to top Go down

Što mislite o Jabulaniju? - Page 3 Empty Re: Što mislite o Jabulaniju?

Post  tomi365 Tue 1 Feb 2011 - 9:55

Ksilon wrote:
tomi365 wrote:
Ksilon wrote:
serjoza wrote:
Ksilon wrote:

budala vjerojatno jesam kad sam nasjeo na tvoje gluposti...nadam se da ćeš osvojit onih 1000 kuna jer vidim da ti je jako stalo do njih

hahahahahahaha...

evo ovako prijatelju... ako ikada sa ovog foruma dobijem 1000 kn...kunem se sa svojih 4 djece da bum ih stavil na dojavu koju buš ti izabral...

hahahahahhahaahahaha....cuj soma kuna.... pa ja sam mislil da si fakat pametan...i elokventan..

pustimo mene...ali šta ti treba sa 40 god(u što sumnjam) da pišeš gluposti...to me je prvo zasmetalo i onda bezobrazna repliciranja na temu suđenja, stadiona etc.
za raspravu jesam, nismo telad da svi mislimo jednako,ali za konstruktivnu i čini mi se da ti to nisi u stanju,pa sam te možda ipak pretjerano izvrijeđao.. reagirao sam kako nije trebalo,ipak si ti neko nepoznati preko interneta i samim tim nekakvo prepiranje mi se čini besmislenim.. nadao sam se da će ovaj forum biti dobar za normalnu raspravu... dojava ti ja nemam,tako da se ne nadaj...mogu ti jedino predložit neki par da staviš novce Wink

Mislim da su danas admini preblagi, al je super ona lopta Smile
Nisu,ovakvi i trebaju biti Smile

Možda

tomi365

Posts : 345
Join date : 2011-01-04
Age : 41
Location : Zagreb

Back to top Go down

Što mislite o Jabulaniju? - Page 3 Empty Re: Što mislite o Jabulaniju?

Post  tomi365 Tue 1 Feb 2011 - 9:55

Ksilon wrote:
tomi365 wrote:
Ksilon wrote:
serjoza wrote:
Ksilon wrote:
pustimo mene...ali šta ti treba sa 40 god(u što sumnjam) da pišeš gluposti...to me je prvo zasmetalo i onda bezobrazna repliciranja na temu suđenja, stadiona etc.
za raspravu jesam, nismo telad da svi mislimo jednako,ali za konstruktivnu i čini mi se da ti to nisi u stanju,pa sam te možda ipak pretjerano izvrijeđao.. reagirao sam kako nije trebalo,ipak si ti neko nepoznati preko interneta i samim tim nekakvo prepiranje mi se čini besmislenim.. nadao sam se da će ovaj forum biti dobar za normalnu raspravu... dojava ti ja nemam,tako da se ne nadaj...mogu ti jedino predložit neki par da staviš novce Wink

gle tatek... ja da sam se naljutil ili da sam opal u bed... onda ili nebi ti odgovaral više ili bi ti se setil cele familije i svih najdražih...

a to kaj se tebi nekaj čini bezobraznim drugom morti nije...to ti je opet subjektivno...

a forum btw služi za zajebanciju i opuštanje.... a en da podsjeća na saborsku raspravu...

samo opušteno haha

Opušteno, opušteno Very Happy Very Happy
uvijek opušteno Very Happy
Very Happy

tomi365

Posts : 345
Join date : 2011-01-04
Age : 41
Location : Zagreb

Back to top Go down

Što mislite o Jabulaniju? - Page 3 Empty Re: Što mislite o Jabulaniju?

Post  Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum