Nogometaš.info - Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sudačka privilegiranost Dinama

+2
kralj_foruma
Ksilon
6 posters

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Go down

Sudačka privilegiranost Dinama - Page 4 Empty Re: Sudačka privilegiranost Dinama

Post  tomi365 Tue 1 Feb 2011 - 8:54

serjoza wrote:
Ksilon wrote:
serjoza wrote:
Ksilon wrote:

To s rukom je vrlo diskutabilno i ja bih sudio samo očita namjerna igranja rukom..ovo je na granici,a ako nisi siguran,ne bi smio suditi..mislim da beusan tako tvrdi,pa ga zato ipak ne bih sudio

nebumo beusana u to uvlačili... ipak je on na maminjovom platnom spisku..
to si ti rekao da ne bude zabune haha

ma ne...neg da nebi mislili da je hajdukovac ako je iz Grada...

Tako znači

tomi365

Posts : 345
Join date : 2011-01-04
Age : 41
Location : Zagreb

Back to top Go down

Sudačka privilegiranost Dinama - Page 4 Empty Re: Sudačka privilegiranost Dinama

Post  tomi365 Tue 1 Feb 2011 - 8:55

Ksilon wrote:
serjoza wrote:
Ksilon wrote:
serjoza wrote:
Ksilon wrote:

To s rukom je vrlo diskutabilno i ja bih sudio samo očita namjerna igranja rukom..ovo je na granici,a ako nisi siguran,ne bi smio suditi..mislim da beusan tako tvrdi,pa ga zato ipak ne bih sudio

nebumo beusana u to uvlačili... ipak je on na maminjovom platnom spisku..
to si ti rekao da ne bude zabune haha

ma ne...neg da nebi mislili da je hajdukovac ako je iz Grada...
ja sam čuo da mu je si nHajdukovac haha...ali po beusanu se ne može skužit ka koga navija...možda je zvezdaš haha

A možda nije

tomi365

Posts : 345
Join date : 2011-01-04
Age : 41
Location : Zagreb

Back to top Go down

Sudačka privilegiranost Dinama - Page 4 Empty Re: Sudačka privilegiranost Dinama

Post  tomi365 Tue 1 Feb 2011 - 8:55

serjoza wrote:
Ksilon wrote:
ja sam čuo da mu je si nHajdukovac haha...ali po beusanu se ne može skužit ka koga navija...možda je zvezdaš haha

on navija za onoga ko plati... i bez uvrede ikome o svim dubrovčanima sam dobio dojam da pate na lovu... iskreno dost sam snjima boravio i neznam nijednog da ne pati na lovu...

Bez uvrede Smile

tomi365

Posts : 345
Join date : 2011-01-04
Age : 41
Location : Zagreb

Back to top Go down

Sudačka privilegiranost Dinama - Page 4 Empty Re: Sudačka privilegiranost Dinama

Post  tomi365 Tue 1 Feb 2011 - 8:56

Ksilon wrote:
serjoza wrote:
Ksilon wrote:
ja sam čuo da mu je si nHajdukovac haha...ali po beusanu se ne može skužit ka koga navija...možda je zvezdaš haha

on navija za onoga ko plati... i bez uvrede ikome o svim dubrovčanima sam dobio dojam da pate na lovu... iskreno dost sam snjima boravio i neznam nijednog da ne pati na lovu...

dalek osam od dubrovnika i slabo ih znam...upoznao sam ih par i djelovali su ok...ali ih nisam znao toliko da bih znao je li pate nalovu svi ili ne...ali rijetki danas ne pate na lovu

Kao ja, ponekad Wink

tomi365

Posts : 345
Join date : 2011-01-04
Age : 41
Location : Zagreb

Back to top Go down

Sudačka privilegiranost Dinama - Page 4 Empty Re: Sudačka privilegiranost Dinama

Post  tomi365 Tue 1 Feb 2011 - 8:56

Ksilon wrote:
tomi365 wrote:
serjoza wrote:
Ksilon wrote:Veći klubovi su svuda povlašteni,ali dinamo je još od doba croatie ne povlašten,već su to perfidne krađe u ime najkatoličkijeg kluba No Evil or Very Mad

zato ajduk ima školu trenera... svaki trener hajduka prvo nauči osnovnu rečenicu : "Pokradeni smo!!!"

A i svi klubovi imaju i brzinski tečaj glume:
Igrači brzo moraju savladati gradivo glume - kako se baciti dok sudac ne gleda, kako igrati rukama a da ne igraš rukama, te kako ako si uhvaćen glumiti zbunjenost i moliti za oprost, premda bio ateist Smile

svi su oni banda Smile

Banda, hehe

tomi365

Posts : 345
Join date : 2011-01-04
Age : 41
Location : Zagreb

Back to top Go down

Sudačka privilegiranost Dinama - Page 4 Empty Re: Sudačka privilegiranost Dinama

Post  Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum