Nogometaš.info - Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sudačka privilegiranost Dinama

+2
kralj_foruma
Ksilon
6 posters

Page 3 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Sudačka privilegiranost Dinama - Page 3 Empty Re: Sudačka privilegiranost Dinama

Post  tomi365 Thu 6 Jan 2011 - 9:34

serjoza wrote:
tomi365 wrote:Linijski suci se više drže zaleđa, te se baš i ne miješaju neke druge ključne kontakte, dijelove suđenja, te ne dolaze do izražaja. Zato je 1 glavni.

bojim se da si u krivu... dovoljno je da npr 3 čista gola poništi linijski sudac zbog zaleđa.... pa da dođe do izražaja...

Kada se to dogodilo?

tomi365

Posts : 345
Join date : 2011-01-04
Age : 41
Location : Zagreb

Back to top Go down

Sudačka privilegiranost Dinama - Page 3 Empty Re: Sudačka privilegiranost Dinama

Post  tomi365 Thu 6 Jan 2011 - 9:35

serjoza wrote:
kralj_foruma wrote:
tomi365 wrote:Linijski suci se više drže zaleđa, te se baš i ne miješaju neke druge ključne kontakte, dijelove suđenja, te ne dolaze do izražaja. Zato je 1 glavni.

trebali bi maknut suce sa terena, pa da vidimo mogu li igrači sami sudit tekmu Cool

mogu... ko materazzi i zidane...

haha. Snaga klade valja, a um caruje Laughing

tomi365

Posts : 345
Join date : 2011-01-04
Age : 41
Location : Zagreb

Back to top Go down

Sudačka privilegiranost Dinama - Page 3 Empty Re: Sudačka privilegiranost Dinama

Post  tomi365 Thu 6 Jan 2011 - 9:37

Ksilon wrote:Veći klubovi su svuda povlašteni,ali dinamo je još od doba croatie ne povlašten,već su to perfidne krađe u ime najkatoličkijeg kluba No Evil or Very Mad

Dinamo je nepovlašten kad gubi. Onda su suci krivi, sumnja se u korupciju i cijelu organizaciju tekme. Mislim, dečki samo igraju, nisu oni krivi, zarađuju za život kao i mi u svojim poslovima...

tomi365

Posts : 345
Join date : 2011-01-04
Age : 41
Location : Zagreb

Back to top Go down

Sudačka privilegiranost Dinama - Page 3 Empty Re: Sudačka privilegiranost Dinama

Post  tomi365 Thu 6 Jan 2011 - 9:38

chvarko_007 wrote:treba dovest strane suce da sude sumnjive derbije affraid

Ak naši znaju engleski i to se da riješiti/dogovoriti Very Happy

tomi365

Posts : 345
Join date : 2011-01-04
Age : 41
Location : Zagreb

Back to top Go down

Sudačka privilegiranost Dinama - Page 3 Empty Re: Sudačka privilegiranost Dinama

Post  tomi365 Thu 6 Jan 2011 - 9:39

Maki12 wrote:ljudi pa živimo u HRV korupcija i krađa nam je u krvi
tak da prvo treba srediti zakon pa će se i ovo suđenje skockati bounce

Dakle, trebamo se strpiti da će se situacija smiriti do naše smrti. Sorry, al ne mogu toliko čekati, hehe

tomi365

Posts : 345
Join date : 2011-01-04
Age : 41
Location : Zagreb

Back to top Go down

Sudačka privilegiranost Dinama - Page 3 Empty Re: Sudačka privilegiranost Dinama

Post  tomi365 Thu 6 Jan 2011 - 9:42

serjoza wrote:
Ksilon wrote:Veći klubovi su svuda povlašteni,ali dinamo je još od doba croatie ne povlašten,već su to perfidne krađe u ime najkatoličkijeg kluba No Evil or Very Mad

zato ajduk ima školu trenera... svaki trener hajduka prvo nauči osnovnu rečenicu : "Pokradeni smo!!!"

A i svi klubovi imaju i brzinski tečaj glume:
Igrači brzo moraju savladati gradivo glume - kako se baciti dok sudac ne gleda, kako igrati rukama a da ne igraš rukama, te kako ako si uhvaćen glumiti zbunjenost i moliti za oprost, premda bio ateist Smile

tomi365

Posts : 345
Join date : 2011-01-04
Age : 41
Location : Zagreb

Back to top Go down

Sudačka privilegiranost Dinama - Page 3 Empty Re: Sudačka privilegiranost Dinama

Post  Ksilon Thu 6 Jan 2011 - 11:06

tomi365 wrote:
serjoza wrote:
Ksilon wrote:Veći klubovi su svuda povlašteni,ali dinamo je još od doba croatie ne povlašten,već su to perfidne krađe u ime najkatoličkijeg kluba No Evil or Very Mad

zato ajduk ima školu trenera... svaki trener hajduka prvo nauči osnovnu rečenicu : "Pokradeni smo!!!"

A i svi klubovi imaju i brzinski tečaj glume:
Igrači brzo moraju savladati gradivo glume - kako se baciti dok sudac ne gleda, kako igrati rukama a da ne igraš rukama, te kako ako si uhvaćen glumiti zbunjenost i moliti za oprost, premda bio ateist Smile

svi su oni banda Smile

Ksilon

Posts : 162
Join date : 2010-12-31
Age : 33
Location : Slavonija

Back to top Go down

Sudačka privilegiranost Dinama - Page 3 Empty Re: Sudačka privilegiranost Dinama

Post  tomi365 Tue 1 Feb 2011 - 8:40

serjoza wrote:
kralj_foruma wrote:
tomi365 wrote:Linijski suci se više drže zaleđa, te se baš i ne miješaju neke druge ključne kontakte, dijelove suđenja, te ne dolaze do izražaja. Zato je 1 glavni.

trebali bi maknut suce sa terena, pa da vidimo mogu li igrači sami sudit tekmu Cool

mogu... ko materazzi i zidane...

Smile

tomi365

Posts : 345
Join date : 2011-01-04
Age : 41
Location : Zagreb

Back to top Go down

Sudačka privilegiranost Dinama - Page 3 Empty Re: Sudačka privilegiranost Dinama

Post  tomi365 Tue 1 Feb 2011 - 8:41

Ksilon wrote:Veći klubovi su svuda povlašteni,ali dinamo je još od doba croatie ne povlašten,već su to perfidne krađe u ime najkatoličkijeg kluba No Evil or Very Mad
ž

Kad pobijede, sve u redu, kad izgube - krivi su suci, pokradeni i tako.
Treba češće igrati igru - "Čovječe ne ljuti se", hehe

tomi365

Posts : 345
Join date : 2011-01-04
Age : 41
Location : Zagreb

Back to top Go down

Sudačka privilegiranost Dinama - Page 3 Empty Re: Sudačka privilegiranost Dinama

Post  tomi365 Tue 1 Feb 2011 - 8:41

chvarko_007 wrote:treba dovest strane suce da sude sumnjive derbije affraid

A koji su sumnjivi, tko bi to znao?

tomi365

Posts : 345
Join date : 2011-01-04
Age : 41
Location : Zagreb

Back to top Go down

Sudačka privilegiranost Dinama - Page 3 Empty Re: Sudačka privilegiranost Dinama

Post  tomi365 Tue 1 Feb 2011 - 8:42

kralj_foruma wrote:
chvarko_007 wrote:treba dovest strane suce da sude sumnjive derbije affraid

nama da 10 sudaca sudi tekmu opet bi rekli da je namješteno...

jendostavno u Hrvatskoj ništa nije pošteno Sad

Svatko ima pravo na svoje mišljenje, tako i oni koji misle da je namješteno, bez dokaza...

tomi365

Posts : 345
Join date : 2011-01-04
Age : 41
Location : Zagreb

Back to top Go down

Sudačka privilegiranost Dinama - Page 3 Empty Re: Sudačka privilegiranost Dinama

Post  tomi365 Tue 1 Feb 2011 - 8:42

Maki12 wrote:ljudi pa živimo u HRV korupcija i krađa nam je u krvi
tak da prvo treba srediti zakon pa će se i ovo suđenje skockati bounce

I kazne...

tomi365

Posts : 345
Join date : 2011-01-04
Age : 41
Location : Zagreb

Back to top Go down

Sudačka privilegiranost Dinama - Page 3 Empty Re: Sudačka privilegiranost Dinama

Post  tomi365 Tue 1 Feb 2011 - 8:43

serjoza wrote:
Ksilon wrote:Veći klubovi su svuda povlašteni,ali dinamo je još od doba croatie ne povlašten,već su to perfidne krađe u ime najkatoličkijeg kluba No Evil or Very Mad

zato ajduk ima školu trenera... svaki trener hajduka prvo nauči osnovnu rečenicu : "Pokradeni smo!!!"

Dobra Smile

tomi365

Posts : 345
Join date : 2011-01-04
Age : 41
Location : Zagreb

Back to top Go down

Sudačka privilegiranost Dinama - Page 3 Empty Re: Sudačka privilegiranost Dinama

Post  tomi365 Tue 1 Feb 2011 - 8:44

serjoza wrote:
kralj_foruma wrote:
chvarko_007 wrote:treba dovest strane suce da sude sumnjive derbije affraid

nama da 10 sudaca sudi tekmu opet bi rekli da je namješteno...

jendostavno u Hrvatskoj ništa nije pošteno Sad

zanimljivo... osuđeni za nepoštenje u poljskoj, mađarskoj, turskoj, bugarskoj, grčkoj, sad se sudi u njemačkoj, kopa po švicarskoj, da ne govorim o aferi sa tatom i sinm redknapom prije 10-tak godina...


a ispada da samo mi hrvati nepošteni... a nigdje suđenja nikakvog...

Trebalo se uvijek kopati po svemu i bilo bi bolje svima

tomi365

Posts : 345
Join date : 2011-01-04
Age : 41
Location : Zagreb

Back to top Go down

Sudačka privilegiranost Dinama - Page 3 Empty Re: Sudačka privilegiranost Dinama

Post  tomi365 Tue 1 Feb 2011 - 8:45

Ksilon wrote:
serjoza wrote:
Ksilon wrote:Veći klubovi su svuda povlašteni,ali dinamo je još od doba croatie ne povlašten,već su to perfidne krađe u ime najkatoličkijeg kluba No Evil or Very Mad

zato ajduk ima školu trenera... svaki trener hajduka prvo nauči osnovnu rečenicu : "Pokradeni smo!!!"

Pa ni ne slažu ljudi...u većini situacija kad je gusto suđenje bude očito protiv Hajduka...to se dinamu ne može dogodit...slučajnost ili ne prosudi sam


Hm...

tomi365

Posts : 345
Join date : 2011-01-04
Age : 41
Location : Zagreb

Back to top Go down

Sudačka privilegiranost Dinama - Page 3 Empty Re: Sudačka privilegiranost Dinama

Post  tomi365 Tue 1 Feb 2011 - 8:45

Ksilon wrote:
serjoza wrote:
Ksilon wrote:
serjoza wrote:
Ksilon wrote:Veći klubovi su svuda povlašteni,ali dinamo je još od doba croatie ne povlašten,već su to perfidne krađe u ime najkatoličkijeg kluba No Evil or Very Mad

zato ajduk ima školu trenera... svaki trener hajduka prvo nauči osnovnu rečenicu : "Pokradeni smo!!!"

Pa ni ne slažu ljudi...u većini situacija kad je gusto suđenje bude očito protiv Hajduka...to se dinamu ne može dogodit...slučajnost ili ne prosudi sam

kak to protiv hajduka... a najviše penala je pucao i pogodio Kalinić? kaj taj nije igro u hajduku? il je pucal i za protivnike?

majstore koliko je penala od tih neispravno dosuđeno.... eventualno onaj 1 protiv intera na poljudu..ostali su svi bili.... šta po tebi sudac ne bi trebao suditi i svako kolo penal za istu momčad ako je već suđen određen broj penala za njih... uostalom koliko ih je suđeno te sezone nakon što je maminjo počeo srati po sucima...čim je zagustilo odmah ništa..o tme ja pričam...dok nismo bili opasni mamić je dopuštao..čim smo se približili dianmu odmah drugačiji pristup sudaca

To se zove sudački respekt, haha

tomi365

Posts : 345
Join date : 2011-01-04
Age : 41
Location : Zagreb

Back to top Go down

Sudačka privilegiranost Dinama - Page 3 Empty Re: Sudačka privilegiranost Dinama

Post  tomi365 Tue 1 Feb 2011 - 8:46

serjoza wrote:
Ksilon wrote:
majstore koliko je penala od tih neispravno dosuđeno.... eventualno onaj 1 protiv intera na poljudu..ostali su svi bili.... šta po tebi sudac ne bi trebao suditi i svako kolo penal za istu momčad ako je već suđen određen broj penala za njih... uostalom koliko ih je suđeno te sezone nakon što je maminjo počeo srati po sucima...čim je zagustilo odmah ništa..o tme ja pričam...dok nismo bili opasni mamić je dopuštao..čim smo se približili dianmu odmah drugačiji pristup sudaca

ima li takav primjer gdje u svijetu? da se istoj momčadi svako kolo sudi penal?
jednom velikom čelziju sudac na 1 utakmici nije sudio 3 očigledna penala... znači barca kupila tekmu...

Ili sudac nije vidio pirat

tomi365

Posts : 345
Join date : 2011-01-04
Age : 41
Location : Zagreb

Back to top Go down

Sudačka privilegiranost Dinama - Page 3 Empty Re: Sudačka privilegiranost Dinama

Post  tomi365 Tue 1 Feb 2011 - 8:47

Ksilon wrote:
serjoza wrote:
Ksilon wrote:
majstore koliko je penala od tih neispravno dosuđeno.... eventualno onaj 1 protiv intera na poljudu..ostali su svi bili.... šta po tebi sudac ne bi trebao suditi i svako kolo penal za istu momčad ako je već suđen određen broj penala za njih... uostalom koliko ih je suđeno te sezone nakon što je maminjo počeo srati po sucima...čim je zagustilo odmah ništa..o tme ja pričam...dok nismo bili opasni mamić je dopuštao..čim smo se približili dianmu odmah drugačiji pristup sudaca

ima li takav primjer gdje u svijetu? da se istoj momčadi svako kolo sudi penal?
jednom velikom čelziju sudac na 1 utakmici nije sudio 3 očigledna penala... znači barca kupila tekmu...

to je sramota nad sramotama...onakvo suđenje u finalu lige prvaka...a koliko je penala suđeno Hajduku ove godine,a koliko dinamu...ili te prije 2 sezone koliko je Hajduk imao penala.. ništa pretjerano jer ih je 90 posto i bilo

Vodiš statistiku?

Pa ne sude sve tekme isti suci, ne?

tomi365

Posts : 345
Join date : 2011-01-04
Age : 41
Location : Zagreb

Back to top Go down

Sudačka privilegiranost Dinama - Page 3 Empty Re: Sudačka privilegiranost Dinama

Post  tomi365 Tue 1 Feb 2011 - 8:48

serjoza wrote:
Ksilon wrote:
serjoza wrote:
Ksilon wrote:
to je sramota nad sramotama...onakvo suđenje u finalu lige prvaka...a koliko je penala suđeno Hajduku ove godine,a koliko dinamu...ili te prije 2 sezone koliko je Hajduk imao penala.. ništa pretjerano jer ih je 90 posto i bilo

kao prvo krađa je bila u polufinalu LP...

a kao drugo hajdukovi penali jesu čak 90% a dinamovi nisu?nije li to subjektivno navijačko gledanje?

točno..u polufinalu lp... nije subjektivno navijačko gledanje nego realna procjena situacija... usput ti si prvi spomenio kalinića i penale

da točno... ali moje spominjanje kalinića i penala je bilo statistički... ja nisam komentirao subjektivno da li jesu ili nisu...
ti smatraš da si realan u procjeni penala za hajduk i dinamo?

Smile

tomi365

Posts : 345
Join date : 2011-01-04
Age : 41
Location : Zagreb

Back to top Go down

Sudačka privilegiranost Dinama - Page 3 Empty Re: Sudačka privilegiranost Dinama

Post  tomi365 Tue 1 Feb 2011 - 8:49

Ksilon wrote:
serjoza wrote:
Ksilon wrote:
serjoza wrote:
Ksilon wrote:
to je sramota nad sramotama...onakvo suđenje u finalu lige prvaka...a koliko je penala suđeno Hajduku ove godine,a koliko dinamu...ili te prije 2 sezone koliko je Hajduk imao penala.. ništa pretjerano jer ih je 90 posto i bilo

kao prvo krađa je bila u polufinalu LP...

a kao drugo hajdukovi penali jesu čak 90% a dinamovi nisu?nije li to subjektivno navijačko gledanje?

točno..u polufinalu lp... nije subjektivno navijačko gledanje nego realna procjena situacija... usput ti si prvi spomenio kalinića i penale

da točno... ali moje spominjanje kalinića i penala je bilo statistički... ja nisam komentirao subjektivno da li jesu ili nisu...
ti smatraš da si realan u procjeni penala za hajduk i dinamo?

Hajdukovac jesam,ali smatram se realnim...neću sigurno reći da je penal za Hajduk ako ga nije bilo...dapače gadilo bi mi se da nam sude penale bezveze...ja sam za fair play u sportu

Hm...
Da gubite 1:0 i onda je penal za Hajduk, i onda bi ti se gadilo? Smile

tomi365

Posts : 345
Join date : 2011-01-04
Age : 41
Location : Zagreb

Back to top Go down

Sudačka privilegiranost Dinama - Page 3 Empty Re: Sudačka privilegiranost Dinama

Post  tomi365 Tue 1 Feb 2011 - 8:50

serjoza wrote:
Ksilon wrote:
Hajdukovac jesam,ali smatram se realnim...neću sigurno reći da je penal za Hajduk ako ga nije bilo...dapače gadilo bi mi se da nam sude penale bezveze...ja sam za fair play u sportu

dat ću ti jedan primjer...pa da vidim jesi li objektivan...

utakmica hajduk - dinamo...slobodnjak...lopta pogađa moralesa u ruku i sudi se penal za hajduk..

da ili ne?

Da ? hehe

tomi365

Posts : 345
Join date : 2011-01-04
Age : 41
Location : Zagreb

Back to top Go down

Sudačka privilegiranost Dinama - Page 3 Empty Re: Sudačka privilegiranost Dinama

Post  tomi365 Tue 1 Feb 2011 - 8:51

serjoza wrote:
tomi365 wrote:
chvarko_007 wrote:
serjoza wrote:
ja mislim da suci muljaju....mislim da su oni ko i panduri plaćeni po broju kazni koje napišu....

kolko znam klubovi moraju plačati žute i crvene kartone savezu...

što više penala, to više kartona, to više para scratch

Dakle, imaju režim ispunjenosti kvote kao zetovci. Jel to ziher?

je ziher...bil sam sudac... a i klupski dužnosnik...sve se plaća...

Pa bolje im je onda dijeliti šakom i kapom kad se ne igraju derbiji, a kad se igraju, onda je povećalo, haha

tomi365

Posts : 345
Join date : 2011-01-04
Age : 41
Location : Zagreb

Back to top Go down

Sudačka privilegiranost Dinama - Page 3 Empty Re: Sudačka privilegiranost Dinama

Post  tomi365 Tue 1 Feb 2011 - 8:53

serjoza wrote:
Ksilon wrote:
isparavka...lopta pogađa calella u ruku..isprve bih rekao da nije penal...na snimci se vidi da ga udara u ruku,pa sudac ima pokriće,ali ja ga ipak ne bih svirao..eto iskreno od mene

ma znam da je neki ljeljo bil to sam skopal onak na brzinu...al nema veze,,, viš kod mene je obrnuto...

ja ga nebi sudil... jer u prvi tren sam mislil da se štitio... ali nakon nekoliko gledanja snimki bi ga sudil jer nije štitio lice nego je ruka što sama što od udarca lopte otišla u stranu... znači da sam na terenu nebi ga sudil... al nakon snimke bi...

Uvijek postoji faktor ljudske pogreške nad kojim se zatim pitamo, da li je stvarno pogreška ili je pogriješka (šala mala) ili je namjerna pogreška...

tomi365

Posts : 345
Join date : 2011-01-04
Age : 41
Location : Zagreb

Back to top Go down

Sudačka privilegiranost Dinama - Page 3 Empty Re: Sudačka privilegiranost Dinama

Post  tomi365 Tue 1 Feb 2011 - 8:54

serjoza wrote:
Ksilon wrote:

To s rukom je vrlo diskutabilno i ja bih sudio samo očita namjerna igranja rukom..ovo je na granici,a ako nisi siguran,ne bi smio suditi..mislim da beusan tako tvrdi,pa ga zato ipak ne bih sudio

nebumo beusana u to uvlačili... ipak je on na maminjovom platnom spisku..

Kak znaš?

tomi365

Posts : 345
Join date : 2011-01-04
Age : 41
Location : Zagreb

Back to top Go down

Sudačka privilegiranost Dinama - Page 3 Empty Re: Sudačka privilegiranost Dinama

Post  tomi365 Tue 1 Feb 2011 - 8:54

Ksilon wrote:
serjoza wrote:
Ksilon wrote:

To s rukom je vrlo diskutabilno i ja bih sudio samo očita namjerna igranja rukom..ovo je na granici,a ako nisi siguran,ne bi smio suditi..mislim da beusan tako tvrdi,pa ga zato ipak ne bih sudio

nebumo beusana u to uvlačili... ipak je on na maminjovom platnom spisku..
to si ti rekao da ne bude zabune haha

Sad sve znamo, hehe

tomi365

Posts : 345
Join date : 2011-01-04
Age : 41
Location : Zagreb

Back to top Go down

Sudačka privilegiranost Dinama - Page 3 Empty Re: Sudačka privilegiranost Dinama

Post  Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum